Boyama Hizmetleri


Yılmaz Kuru Temizleme her türlü tekstil boyama ve deri boyama  hizmetlerini sunar. Tekstil ve deri ürünlerinin boyanmasını uygun fiyat politikası ve uzman kadrosuyla gerçekleştirir.

 

Tekstil Boyama


Tekstil ürünlerinde zamanla güneş ve çevresel etkenlerden oluşan renk kaybı, ürün eskimeden  kullanılmaz hale gelmesine sebep olur. Yılmaz Kuru Temzileme olarak giysilerinizi ilk gün ki rengine kavuşturuyoruz. Üstelik deforme olmadan, yıpranmadan.Deri Boyama


Deri ürünlerin yıllara karşı ne kadar dayanıklı olduğu bilinir.  Uzun süreler kullanılsa bile yine çevre etkenlerden ve kullanıma bağlı olarak bir renk kaybı yaşanması söz konu olabiliyor. Yılmaz Kuru Temizleme olarak biz de her türlü deri giysilerinizi ilk gün ki parlaklığına ve kalitesine kavuşturuyoruz.


 

DEĞERLİ DERİ KIYAFETLERİNİZ YIPRANDIĞINDA VE KİRLENDİĞİNDE GÖZDEN ÇIKARMANIZ KIYAFETİNİZDEN VAZGEÇMENİZ GEREKMİYOR!

ARTIK GÜNEŞTEN YAĞMURDAN TOZDAN VE SÜRTÜNMEDEN DOLAYI SOLAN KİRLENEN VE KURU TEMİZLEMEDE DEFORME OLAN SEVDİĞİNİZ DEĞERLİ DERİ KIYAFETLERİNİZİ SİZE GERİ KAZANDIRIYORUZ! HEM DE İLK GÜNKİNDEN DAHA YENİ!  DERİ KIYAFETLER EVLADİYELİKTİR. DOĞRU YERE GETİRİN YETER!

2013-2014 MODA OLAN YENİ TRENDLERİ ESKİ DERİ KIYAFETLERİNİZDE ÖZENLE UYGULANABİLİR. DERİ KIYAFETLERİNİZDE UYGULANABİLECEK BİR ÇOK ÖZELLİK ARTIK MÜMKÜN!

 
Neler Yaparız?

Size Sunduğumuz Hizmetlerimiz ...

 
 

Şubelerimiz

Size En Yakın Şubemizi Bulun!

 
 

Servis'mi Lazım?

Siz Hiç Yorulmayın, Biz Gelelim ...